سوالات متداول

با توجه به وجود کتاب های تکثیر شده بدون مجوز در بازار ایران، مزایای خرید از انتشارات کتاب پاسارگاد چیست؟

برخورداری از پکیج کامل کتاب، کیفیت عالی کاغذ و چاپ ، خدمات پس از فروش، دسترسی به جدیدترین کتابها، خدمات مشاوره رایگان برای انتخاب کتابهای مورد نیاز، اعطای گواهی نامه پایان دوره های آموزشی به زبان آموزان برای موسسات طرف قرارداد، برگزاری دوره های آموزش مدرسان برای موسسات طرف قرارداد، از مزایای اصلی خرید کتابهای اورجینال می باشد.

 

دلیل عدم فروش منابع تکمیلی دوره های آموزشی نظیر کتاب معلم به متقاضیان آزاد(غیرموسسات) چیست؟

به دلیل رویکرد حرفه ای انتشارات و حفظ ابزار مورد استفاده مدرسین در کلاسهای درس، همچنین ارتقاء کیفی سطح آموزش، که در صورت در اختیار دانش آموزان قرار گرفتن این منابع خدشه دار می شود، این کتب تنها در اختیار موسسات آموزشی که اقدام به تهیه کتب اورجینال به تعداد مشخص می نمایند، قرارمی گیرد.

 

به چه دلیل مدرسانی که به صورت خصوصی تدریس می کنند نمی توانند از منابع تکمیلی استفاده کنند؟

متاسفانه به علت سوداگری عده ای سود جو که هدفی جز کسب درآمد ندارند و به منظور سهولت در فروش کتاب، منابع تکمیلی بدون مجوز تکثیر می شود. اینان به تاثیرات نامطلوب این کار روی دانش آموزان و مدرسان نمی اندیشند. با بررسیهای به عمل آمده مشخص شده است بسیاری از مراجعات عملاً تحت پوشش مدرسان خصوصی صورت می گیرد. انتشارات کتاب پاسارگاد ابزاری جهت تشخیص و تفکیک این مراجعان در اختیار ندارد. ضمناً برخی از درخواستها جهت استفاده از این کتابها به عنوان خودآموز است که چون این کتابها با این منظور تالیف نشده اند، به لحاظ فنی بکار بردن آنها به عنوان خوداموز مورد تایید نیست.

 

روند قیمت گذاری کتاب به چه صورت می باشد؟

 محصولات آموزشی زبان با قیمت مناسب و کمتر از قیمت  بازار در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

 

چگونه می توانم در کارگاه شرکت کنم؟

برای شرکت در کارگاه ها، پس از مطالعه شرایط و قوانین شرکت در دوره می توانید اقدام به رزرو کارگاه ها نمایید.
اگر موسسه هستید و قصد دارید معلمان خود را برای کارگاه معرفی کنید از فرم رزرو ویژه موسسات و در غیر اینصورت از فرم رزرو ویژه معلمان استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که از هرکدام از فرمها که استفاده میکنید، پر کردن تمامی اطلاعات خواسته شده، الزامیست. در پایان فرآیند رزرو نیز 20 درصد مبلغ کل دوره را به عنوان پیش پرداخت و رزرو کارگاه بصورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

نحوه سفارش کتاب به چه صورت می باشد؟

کلیه مشتریانی که قصد خرید کتب آموزشی به صورت کلی و جزیی را دارند، می توانند پس از انتخاب محصول مورد نظر با استفاده از اطلاعات سایت و یا طرق دیگر، با شماره تلفن 66962470  تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایند.